Kielce: Baza Zbożowa i Psie Mikołajki

Kielce: Baza Zbożowa i Psie Mikołajki

W Kielcach okres nadchodzących świąt niesie radość nie tylko dzieciom i dorosłym, ale również merdającym pupilom. Można się było o tym przekonać w zeszłą niedzielę w Bazie Zbożowej w Kielcach, gdzie domowe zwierzaki i ich właściciele mogli bawić się na Psich Mikołajkach.

Psie Mikołajki w Kielcach rozpoczęły się 5 grudnia o godzinie 10:00 w Bazie Zbożowej. Z okazji wydarzenia na miejscu pojawiły się psy z różnych regionów Polski, które brały udział w zawodach sportowych i pokazach tresury. Jak poinformowała trenerka czworonogów ze szkoły Idealny Pies w Kielcach, Agnieszka Grabka, Psie Mikołajki przyciągnęły do siebie około 40 szczekających zawodników.

Zawody sportowe O-Rally i sekrety psiej tresury

Na imprezie gościło wiele różnych ras, takich jak bordery, charty, dogi, maltańczyki owczarki i wiele innych. Większość z nich brała udział w wyścigach psów Rally-O, prezentując znakomitą kondycję i doskonałe posłuszeństwo w stosunku do swoich właścicieli.

Ponadto, Agnieszka Grabka, która w szkole Idealny Pies w Kielcach pełni również funkcję behawiorystki, dodała, że podczas spotkania właściciele psów mogli zgłębić tajniki pracy z czworonogami i polepszyć swoje umiejętności w zakresie tresury.

Bogata oferta handlowa i psi fryzjer

Podczas Psich Mikołajków dostępne były również oferty handlowe od różnych sprzedawców. Dzięki temu można było sprezentować swojemu pupilowi smaczne prezenty i rozrywkowe gadżety. Stoiska po prostu uginały się od różnych gatunków karmy, psich przysmaków, zabawek, upominków i akcesoriów.

Na terenie imprezy działał także weterynarz i fizjoterapeuta, gdzie właściciele czworonogów mogli przedstawić troski o swojego zwierzaka i uzyskać skuteczne porady w wielu obszarach zdrowia i higieny. A wszyscy, którzy zamierzali zafundować swojemu psiakowi nową fryzurę, mogli śmiało skorzystać z usług psiego fryzjera.