Wypadek drogowy w Łącznej: Pijany kierowca volkswagena uderzył w zaparkowane auto i uciekł z miejsca zdarzenia

Wypadek drogowy w Łącznej: Pijany kierowca volkswagena uderzył w zaparkowane auto i uciekł z miejsca zdarzenia

Wieczorem 4 czerwca, na terenie miejscowości Łączna w powiecie skarżyskim, miało miejsce zdarzenie drogowe. Samochód marki Volkswagen, prowadzony przez nieznanego kierowcę, zderzył się z zaparkowanym fordem, a następnie kierujący volkswagenem oddalił się z miejsca wypadku. Szczęśliwie, w wyniku tego zdarzenia nie odnotowano osób poszkodowanych.

Zarówno volkswagen, jak i ford zderzyły się we wtorek, 4 czerwca, tuż przed godziną 20:00, na ulicy w Łącznej. Samochód ford był zaparkowany przed jednym ze sklepów miejscowości, kiedy niespodziewanie volkswagen uderzył w niego.

– Kierujący volkswagenem uderzył w zaparkowany ford i po zdarzeniu opuścił miejsce incydentu – przekazał informację rzecznik prasowy skarżyskiej policji, podkomisarz Jarosław Gwóźdź.

Policjanci byli w posiadaniu numeru rejestracyjnego pojazdu sprawcy i szybko namierzyli właściciela volkswagena. Okazał się nim być 59-letni mężczyzna, u którego badanie alkomatem wykazało prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Jeżeli śledztwo potwierdzi, że to on był za kierownicą podczas zdarzenia, może stracić prawo do posiadania pojazdu.