Wtorkowe zdarzenie drogowe zapoczątkowane przez 20-latkę na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Turystycznej

Wtorkowe zdarzenie drogowe zapoczątkowane przez 20-latkę na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Turystycznej

We wtorek ulice Warszawską i Turystyczną stały się miejscem kolizji drogowej, w której uczestniczyły trzy samochody. Na podstawie wstępnych ustaleń wynika, że incydent ten rozpoczęła młoda kobieta kierująca bmw, która nie przepuściła prawidłowo poruszającego się pojazdu.

Miejskie służby policyjne poinformowały, że do wspomnianej stłuczki doszło podczas późnych godzin popołudniowych. Na miejscu zdarzenia obecny był również zespół medyczny karetki pogotowia, jednak żadna z osób zaangażowanych w wypadek nie wymagała natychmiastowego transportu do szpitala. Według zebranych informacji przez funkcjonariuszy policji, 20-letnia kobieta prowadząca bmw nie przestrzegała zasad ruchu drogowego na skrzyżowaniu, nie udzielając pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki suzuki. Za kierownicą tego drugiego pojazdu znajdował się 70-letni mężczyzna. W wyniku tego manewru suzuki zostało odbite od bmw i uderzyło w audi, którym kierował 55-latek. Wyjaśniła to młodsza aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, reprezentująca Komendę Miejską Policji w Kielcach.

Wszystkie osoby biorące udział w tym incydencie drogowym były trzeźwe. Aktualnie ruch na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Turystycznej przebiega bez żadnych utrudnień.