Nadchodzi kiermasz świąteczny w Starostwie Powiatowym w Kielcach: Zgłoś swoją obecność!

Nadchodzi kiermasz świąteczny w Starostwie Powiatowym w Kielcach: Zgłoś swoją obecność!

Zapraszamy serdecznie do udziału w nadchodzącym Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 14 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kielcach. Ten wydarzenie to doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcieliby pokazać i sprzedać ręcznie wykonane, unikalne ozdoby świąteczne.

Kiermasze świąteczne, które organizujemy od wielu lat, zawsze przyciągają liczne tłumy. Wszystko dzięki niesamowitym ozdobom bożonarodzeniowym przygotowanym przez utalentowanych twórców, które zdobią stoiska i budzą podziw odwiedzających.

Każdego roku możemy podziwiać różnorodność oferowanych ozdób – od ręcznie robionych stroików świątecznych, przez piękne choinki z różnych materiałów, po oryginalne Mikołaje, Anioły i oczywiście bombki. Te ostatnie idealnie nadają się do dekoracji domowej choinki.

Zachęcamy do udziału w tegorocznym kiermaszu wszystkich chętnych, a szczególnie zapraszamy twórców ludowych, członków kół gospodyń wiejskich, pracowników warsztatów terapii zajęciowej, uczniów szkół oraz przedstawicieli lokalnych instytucji. Nie przegapcie tej okazji do prezentacji swoich niezwykłych, własnoręcznie wykonanych ozdób bożonarodzeniowych!

Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w czwartek, 14 grudnia, w godzinach od 7:30 do 13:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Kielcach przy ul. Wrzosowej 44, na poziomie 0.