Targi Pracy w Galerii Korona w Kielcach ponownie otwarte dla poszukujących zatrudnienia

Targi Pracy w Galerii Korona w Kielcach ponownie otwarte dla poszukujących zatrudnienia

W czwartek, 23 maja, w Galerii Korona odbędą się Targi Pracy. Wydarzenie to, które zaplanowane jest na godziny od 11:00 do 14:00 na parterze galerii, jest wspólnym przedsięwzięciem Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach i Galerii Korona.

Organizatorzy mają na celu zaprezentowanie różnorodnych ofert pracy. Wydarzenie to stanowi znakomitą okazję dla osób poszukujących zatrudnienia lub myślących o zmianie obecnego miejsca pracy, do nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm, instytucji edukacyjnych, ośrodków szkoleniowych oraz innych instytucji publicznych.

Oczekuje się, że na miejscu znajdzie się 38 wystawców, którzy będą mieli do zaproponowania około 2000 ofert pracy. W ofercie będzie można znaleźć również propozycje zatrudnienia od Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach, który reprezentuje sieć EURES.

Podczas wydarzenia przewidziano szereg atrakcji. Miejski Urząd Pracy w Kielcach organizuje konkurs z nagrodami. Zaplanowano także mierzenie ciśnienia, pokaz mody przez uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach oraz pokaz fryzjerstwa przez uczniów z Centrum Kształcenia AWANS. Komenda Miejska Straży Pożarnej w Kielcach przygotuje pokaz pierwszej pomocy. Obecne będą również Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom w Kielcach (Caritas) oraz Straż Graniczna.

Rekrutacja będzie prowadzona na stanowiska takie jak: konstruktor, monter maszyn, automatyk (B+R), operator CNC, grafik komputerowy, telefoniczny doradca klienta, nauczyciel chemii, specjalista ds. kadr i płac, służba wojskowa, spawacz, psycholog, pedagog specjalny, asystent projektanta, kucharz, koordynator projektu, inżynier konstrukcji mechanicznych, lekarz kardiolog, lekarz laryngolog, lekarz endokrynolog, pielęgniarka szkolna, pielęgniarka rodzinna, szwaczka oraz specjalista integracji sensorycznej.