Ostateczny etap odnowy słynnego Baru Jagienka Społem PSS. Zmiana charakteru lokalu przy ulicy Grunwaldzkiej

Ostateczny etap odnowy słynnego Baru Jagienka Społem PSS. Zmiana charakteru lokalu przy ulicy Grunwaldzkiej

Renowacja znanej i lubianej przez wielu instytucji kulinarnych – Baru Jagienka Społem PSS, jest w pełni zaawansowana. Data oficjalnego otwarcia baru, który mieści się pod adresem ul. Grunwaldzka 28 w Kielcach, została zaplanowana na maj tego roku. Poniżej prezentujemy fotografie dokumentujące postęp prac remontowych, które obecnie tam trwają.

Proces renowacji Baru Jagienka Społem PSS rozpoczął się 5 lutego 2024 r. Pierwotnie zakładano, że prace w lokalu usytuowanym przy ulicy Grunwaldzkiej 28 w Kielcach zakończą się końcem kwietnia. Nasza redakcja ustaliła jednak, że otwarcie odbędzie się na początku maja. Obecnie trwają intensywne prace modernizacyjne zarówno w sali dla gości, jak i zapleczu. Jednym z najważniejszych elementów planowanej modernizacji jest utworzenie tarasu na zewnątrz budynku, co umożliwi klientom korzystanie z lokalu także na świeżym powietrzu.

Bar Jagienka cieszy się zasłużoną reputacją i od wielu lat przyciąga zarówno mieszkańców Kielc, jak i turystów. Najważniejszym czynnikiem przyciągającym liczne rzesze klientów są przystępne ceny oferowanych potraw. W ubiegłym roku, lokal ten odwiedził popularny youtuber – Książulo. Do dnia dzisiejszego, w filmach tworzonych przez tego influencera, pojawiają się odniesienia do kieleckiego baru. Youtuber z niecierpliwością oczekuje zakończenia remontu i planuje ponowne odwiedziny w odnowionym lokalu.