Orto-Medico Scyzory Kielce nie zdołały pokonać Mustangów Konin w meczu I ligi koszykówki na wózkach

Spotkanie I ligi koszykówki na wózkach, które miało miejsce w hali Orto-Medico Scyzory Kielce, zakończyło się niestety porażką gospodarzy. Przeciwnikiem kieleckiego zespołu byli gracze Mustang Konin, którzy okazali się lepsi, kończąc mecz wynikiem 74:60 (35:35).

Mimo niekorzystnego wyniku, zawodnikom Scyzorów udało się zdobyć sporo punktów. Wśród nich najbardziej wyróżnili się Filip Moćko z imponującym wynikiem 35 punktów i Szymon Gładysz, który dorzucił do tej puli kolejne 19.

Filip Moćko, pełniący również funkcję trenera, wyraził swoje przemyślenia na temat meczu: „Wydawało się, że mamy szanse na zwycięstwo. Po pierwszej połowie mieliśmy duże oczekiwania, ale niestety niespodziewana nieefektywność w trzeciej kwarcie przesądziła o naszej klęsce. Mimo to składam gratulacje dla naszych rywali. Liczymy jednak na rewanż podczas nadchodzących play-off”.

W najbliższy weekend, dokładnie w sobotę 20 kwietnia, Orto-Medico Scyzory będą mieli okazję powalczyć o kolejne punkty. Tym razem ich przeciwnikiem będzie IKS GTM Konstancin, z którym zmierzą się na wyjeździe.