Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów zmierzy się z Palmiarnią Zielona Góra w ostatniej kolejce rundy zasadniczej

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów zmierzy się z Palmiarnią Zielona Góra w ostatniej kolejce rundy zasadniczej

W finale rundy zasadniczej Lotto Superligi tenisistów stołowych, w pojedynku 16. kolejki, Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów podejmie na własnym terenie drużynę Palmiarnia Zielona Góra. Ta konfrontacja między tenisistami odbędzie się w hali sportowej Suchedniowa.

Ekipa Palmiarnii Zielona Góra, pochodząca z miasta znane jako Gród Bachusa, odniosła zwycięstwo w swoim najnowszym spotkaniu przeciwko Poltarex Pogoń Lębork, wygrywając 3:2. Po tym zwycięstwie ich konto zasiliło dziesięć punktów, co umożliwiło im zajęcie jedenastego miejsca w klasyfikacji ligowej. Z drugiej strony, Aptekarze z Suchedniowa triumfowali nad ekipą Baltą AZS AWFiS Gdańsk ze skutkiem 3:1, dzięki czemu zgromadzili dwadzieścia cztery punkty na swoim koncie i awansowali na ósme miejsce w tabeli.

Maciej Glijer, prezes Orlicza, podkreśla determinację swojego zespołu do walki o zwycięstwo, mimo bycia faworytem spotkania. Szef klubu z Suchedniowa wyraźnie podkreśla, że zawodnicy muszą zachować pełne skupienie i dążyć do minimalizacji błędów, ponieważ młoda drużyna z Zielonej Góry chce dać z siebie wszystko w każdym meczu.

Podczas tego spotkania, podobnie jak już miało miejsce w jedenastej kolejce, drużyna z Suchedniowa będzie grać bez swojego lidera, Jeongwoo Parka. W tamtym meczu, pomimo braku swojego najważniejszego gracza, zespół ze Świętokrzyskiego odnotował zwycięstwo 3:0.

Ostatnie spotkanie rundy zasadniczej pomiędzy Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów a Palmiarnią Zielona Góra odbędzie się w czwartek o godzinie 17.00 w hali sportowej przy ulicy Sportowej.