Galeria Korona powraca do normy po styczniowej awarii – Multikino rozpoczyna działalność z atrakcyjnymi promocjami

Galeria Korona powraca do normy po styczniowej awarii – Multikino rozpoczyna działalność z atrakcyjnymi promocjami

Rok 2022 rozpoczął się od niefortunnego incydentu, który miał miejsce w Galerii Korona. Pod koniec stycznia doszło tam do awarii rury wodociągowej, która spowodowała zalanie pół piętra budynku. W wyniku tego incidentu kino Multikino, które znajduje się na tym poziomie, musiało zostać czasowo zamknięte.

Po miesiącu przerwy spowodowanej awarią, Multikino wznowiło swoją działalność. Prace prowadzone w tym okresie były skoncentrowane na przywróceniu bezpiecznego funkcjonowania kina, a nie na zmianie jego wystroju. Wraz z rozpoczęciem marca, kino ponownie otworzyło swoje drzwi dla publiczności.

W związku z ponownym otwarciem, Multikino w Galerii Korona przygotowało dla swoich klientów ciekawe promocje. Przez cały marzec wszystkie bilety zakupione przez internet będą oferowane od 16,90 złotych. Dodatkowo, na kinomanów czekają liczne premiery filmowe, takie jak komedia romantyczna „Tylko nie ty”, horror „Przeklęta woda”, dramat wojenny „Biała odwaga”, horror „Urojenie”, film dokumentalny „Budda. Dzieciak’98” oraz „Godzilla i Kong: Nowe Imperium”.

Multikino nie zapomniało również o swoim cyklu „OFFowych czwartków”. W marcu widzowie będą mieli okazję obejrzeć „Club Zero” (7 marca), kultową „Seksmisję” w reżyserii Juliusza Machulskiego (14 marca), „Bękarta” (21 marca) oraz „Czarnoksiężnika z Oz” (28 marca).