Prezentacja najnowszych akcesoriów dziecięcych przez ponad 300 wystawców na Kid’s Time

Prezentacja najnowszych akcesoriów dziecięcych przez ponad 300 wystawców na Kid’s Time

Tegoroczna edycja Kid’s Time, która rozpoczyna się w środę, 21 lutego, na terenie Targów Kielce, będzie zdominowana przez prezentacje wózków i fotelików samochodowych. Ponad 300 wystawców z 12 różnych krajów zaprezentuje najświeższe trendy w projektowaniu zabawek, modnych ubrań oraz innowacyjnych akcesoriów dla dzieci i rodziców.

Kid’s Time odbędzie się po raz czternasty. Łukasz Kopczyński, reprezentant biura prasowego Targów Kielce, zapowiada wiele atrakcji. Podkreśla, że ilość premier produktów, takich jak foteliki i wózki, znacznie przewyższa liczbę tych przedstawionych w poprzednich latach. Cieszy go zwłaszcza fakt, że dystrybutorzy wózków stanowią dużą część odwiedzających tę wystawę.

Zapowiedzi producentów obejmują modernizację istniejących modeli, wprowadzenie nowych opcji kolorystycznych i tekstur. Nie zabraknie szerokiej gamy zabawek, gier, artykułów papierniczych czy ubranek. Wystawcy prezentować będą również meble do pokojów dziecięcych oraz akcesoria ułatwiające opiekę nad najmłodszymi.

Kopczyński podkreśla, że Kid’s Time to wydarzenie skierowane przede wszystkim do przedstawicieli biznesu. Są to głównie osoby zajmujące się na co dzień sprzedażą i dystrybucją artykułów dla dzieci i ich rodziców. Zaprasza ich do udziału w Targach Kielce od środy do piątku.