Wypadek drogowy zakończony pożarem pojazdu na ul. Krakowskiej w Kielcach

Wypadek drogowy zakończony pożarem pojazdu na ul. Krakowskiej w Kielcach

Czwartkowy poranek (12 października) przyniósł dramatyczne wydarzenia na ulicy Krakowskiej w Kielcach, w rejonie Białogonu. Doszło tam do poważnej kolizji drogowej, która skutkowała zapaleniem się jednego z samochodów.

Jak informuje oficer operacyjny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa, dwie osobówki miały ze sobą zderzenie. W wyniku tego incydentu jeden z pojazdów, który został uderzony, natychmiast zapalił się. Na szczęście, w tym dramatycznym zdarzeniu nie odnotowano żadnych poszkodowanych.

Szczegóły zdarzenia przedstawiła Małgorzata Perkowska-Kiepas, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Wyjaśniła, że do kolizji doszło na pasie prowadzącym do centrum miasta. Z relacji pracujących na miejscu policjantów wynika, że 31-letnia kobieta prowadząca audi nie utrzymała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył renault, za kierownicą którego siedziała 45-letnia kobieta. Po kilku minutach od zdarzenia, gdy obie kierujące opuściły już swoje pojazdy, audi niespodziewanie stanęło w płomieniach.

Samochód doszczętnie spłonął. Sytuacja na miejscu zdarzenia została jednak już opanowana.