Tragiczny wypadek drogowy w Sukowie – 72-letni mężczyzna nie żyje

Tragiczny wypadek drogowy w Sukowie – 72-letni mężczyzna nie żyje

W małym miasteczku Suków doszło do tragicznego wypadku samochodowego, który pochłonął życie 72-letniego mężczyzny. Rany odniesione przez starszego pana okazały się na tyle poważne, że niestety nie zdołał on przeżyć. Dwa inne osoby również zostały zmuszone do zgłoszenia się do szpitala z powodu obrażeń.

Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, nieco po godzinie trzynastej. Lokalizacją miejsca zdarzenia była przeciętna ulic Kieleckiej i Dymińskiej. Mężczyzna, który niestety stracił życie, kierował pojazdem marki KIA. Według wstępnych ustaleń policji, 72-latek najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu Audi, co doprowadziło do tragicznego w skutkach zderzenia.

Na miejsce zdarzenia szybko dotarli ratownicy medyczni, którzy transportowali poszkodowane osoby do szpitala – 72-letniego mężczyznę, jego towarzyszkę podróży oraz kierowcę Audi. Niestety, pomimo natychmiastowej interwencji medyków, życia starszego pana nie udało się uratować – poinformowała młodsza aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Wskutek wypadku droga, na której doszło do zdarzenia, pozostaje całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze policji kierują kierowców na objazdy, aby uniknąć dalszych komplikacji na drodze.