Badanie przyczyn tragicznej śmierci 57-latka w powiecie kieleckim

Badanie przyczyn tragicznej śmierci 57-latka w powiecie kieleckim

Władze prowadzą dochodzenie, aby wyjaśnić tajemniczą śmierć 57-letniego obywatela z powiatu kieleckiego. Jego ciało zostało odkryte na dnie studni znajdującej się na jego własnej posesji w gminie Masłów.

Informacje o tym smutnym zdarzeniu, które miało miejsce w niedzielę 15 października, powiadomiła Beata Gizowska, Starsza Ogniomistrz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. Zgodnie z jej relacją, zgłoszenie dotarło do służb nieco po godzinie 20:00. Na miejsce natychmiast skierowano cztery jednostki straży pożarnej, co stanowiło dwudziestu ratowników.

Gizowska opisała działania podejmowane przez strażaków na miejscu tragedii. Po zabezpieczeniu terenu, za pomocą technik alpinistycznych, wyciągnęli oni poszkodowanego mężczyznę na powierzchnię. Niestety, mimo wszystkich starań, lekarz stwierdził zgon mężczyzny – relacjonuje Starsza Ogniomistrz.

Dodatkowych informacji udzieliła Małgorzata Perkowska-Kiepas, przedstawicielka Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Poinformowała ona, że na miejscu zdarzenia służby policyjne podejmowały działania pod nadzorem prokuratora. Teraz konieczna będzie sekcja zwłok, aby ustalić dokładne przyczyny tragicznego zdarzenia. Śledztwo w sprawie tej nieszczęśliwej śmierci nadal trwa.