Letnie półkolonie dla dzieci pracowników Targów Kielce

Letnie półkolonie dla dzieci pracowników Targów Kielce

W tegorocznych półkoloniach zorganizowanych przez Targi Kielce, uczestniczyło około 60 dzieci pracowników. Dzieci miały szansę spędzić ostatnie dni lata, poznając między innymi języki obce. Ewa Łukomska, reprezentująca Targi Kielce, przekazuje informacje na temat dwóch intensywnych tygodni pełnych różnorodnych zajęć.

Spotkania miały miejsce zarówno w budynku targów, jak i poza nim. W programie znajdowały się różnorodne aktywności, w tym nauka języka włoskiego. Jak podkreśla Ewa Łukomska, te doświadczenia były dla dzieci nie tylko przyjemne, ale także pozytywne i edukacyjne.

Ale to nie koniec atrakcji. Dzieci miały również okazję odwiedzić Ogród Botaniczny i sprawdzić swoje umiejętności na ściance wspinaczkowej.

Przeprowadzenie półkolonii okazało się też dużym wsparciem dla rodziców. „W Targach Kielce, sierpień jest intensywnym czasem przygotowań do Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, więc tym samym udało nam się ulżyć rodzicom i trochę ich wspomóc” – dodaje Ewa Łukomska.

To pierwsza tego rodzaju inicjatywa skierowana do dzieci pracowników Targów Kielce. Organizatorzy mają już plany na przyszły rok, zapowiadając kolejne edycje półkolonii.