Rafał Zawierucha spotyka się ze swoją szkołą i rozmawia o doświadczeniach

Rafał Zawierucha spotyka się ze swoją szkołą i rozmawia o doświadczeniach

W środę 31 maja, znany aktor Rafał Zawierucha zdecydował się odwiedzić miejsce, gdzie spędził swoje lata edukacji. Właśnie wtedy sala gimnastyczna III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach była przepełniona uczniami, nauczycielami, a także przyjaciółmi z dawnych lat, którzy przybyli tylko po to, by uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu z udziałem słynnego aktora. Rafał Zawierucha opowiadał o swych osobistych doświadczeniach, wspominając czasy szkolne i odpowiadając na pytania młodszego pokolenia. Całe spotkanie miało niezwykłą atmosferę.

III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach mogło poszczycić się obecnością Rafała Zawieruchy jako gościa specjalnego. Aktor, pochodzący z Kielc i tam dorastający, zdobył uznanie za swoje role zarówno w polskiej kinematografii, jak i w filmach zagranicznych. Jeden z najbardziej znanych tytułów, w którym wystąpił, to hollywoodzka produkcja Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood” (Once Upon a Time in Hollywood).

Podczas tej niecodziennej wizyty, Rafał Zawierucha postanowił powrócić do swojego dawnej szkoły. Wówczas, 31 maja wspomnienia związane z licealnym okresem życia wróciły na pierwszy plan, a uczniowie i nauczyciele mieli szansę dowiedzieć się więcej o życiu aktora oraz poznać anegdoty związane z jego drogą kariery.