Powstaje nowe osiedle mieszkaniowe

Powstaje nowe osiedle mieszkaniowe

Osiedle powstaje przy ulicy Radomskiej, w sąsiedztwie skrzyżowania z ulicą Wschodnią w mieście Kielce, w pobliżu gminy Masłów. Mieszkania nie będą sprzedawane w stanie deweloperskim, ale będą całkowicie wykończone i gotowe do zamieszkania, co jest pomysłem niespotykanym na rynku nieruchomości.

Realizacja projektu została już rozpoczęta. Trwa już realizacja pierwszego bloku, a drugi również jest w trakcie przygotowań.

Inwestor, Paweł Marszałek, zdradził, że łącznie powstanie pięć budynków i około 270 mieszkań. Metraż mieszkań będzie wynosił od 25 metrów kwadratowych, a maksymalny metraż będzie można dostosować do pragnień klientów. Nie będzie tam żadnych lokali użytkowych.

Każde mieszkanie będzie miało balkon o powierzchni co najmniej 4,5 metra kwadratowego. Okna będą od podłogi do sufitu, aby mieszkania były jasne i pełne słońca. Każdy balkon będzie wyposażony w balustradę.

Paweł Marszałek podaje, że bloki będą stały pięć pięter nad ziemią, z dodatkowym garażem podziemnym – w ten sposób powstanie łącznie ponad 300 miejsc parkingowych. Wspomina również, że budynki będą wyposażone w różne systemy grzewcze, takie jak pompy ciepła, panele fotowoltaiczne oraz instalację gazową, która zapewni dodatkowe ciepło w okresach silnych mrozów.