W Kielcach Sylwester zostanie zorganizowany na świeżym powietrzu

W Kielcach Sylwester zostanie zorganizowany na świeżym powietrzu

W przeszłości gmina Kielce organizowała niezwykle popularne uroczystości sylwestrowe na rynku miejskim, podczas których tysiące mieszkańców przyłączało się do zabawy i cieszyło się wspaniałymi koncertami. W tym roku z powodu cięć budżetowych impreza została odwołana. Okazuje się jednak, że restauracje w okolicy planują uczcić koniec roku i początek roku 2023, puszczając muzykę z okien swoich lokali i dając klientom możliwość spróbowania mocnych drinków.

Przedsiębiorcy zapraszają mieszkańców Kielc i całego regionu świętokrzyskiego do odwiedzenia swojego targowiska. Na zewnątrz będą dostępne polskie potrawy, takie jak bigosik i zupa gulaszowa, a także napoje, piwo i grzane wino. Również stali klienci będą mogli uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach.

Karol Jakubiuk, właściciel Kolejki, zaprasza wszystkich do przyjścia na kielecki Rynek na sylwestrowe świętowanie. Z uśmiechem zauważył, że będzie to najmniejsza impreza pod względem lokalowym, ale największa w plenerze. Jak to w Kolejce bywa, na uczestników czeka wódka, śledź, galaretka, różne smakołyki z baru, grzane piwo i wino. Przedsiębiorca powiedział ponadto, że będą imprezować tak długo, aż oni i ich goście będą mieli dość sił, prawdopodobnie do rana.