Teatr Kamienica zaprasza na spektakl „Niespodzianka”. Kielecka premiera już 12 marca

Teatr Kamienica zaprasza na spektakl „Niespodzianka”. Kielecka premiera już 12 marca

Dla wszystkich miłośników sztuki teatralnej Kielce przygotowały nie lada niespodziankę. Już 12 marca w sobotę Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na spektakl Teatru Kamienica zatytułowany „Niespodzianka”. Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety można zakupić w kasie KCK, u organizatora wydarzenia, a także przez Internet.

Spektakl „Niespodzianka” przywędrował do Kielc z warszawskiego Teatru Kamienica, oferując widzom dynamiczną i podlaną ogromną dawką humoru komedię. Autorem sztuki jest Pierre Sauvil, który przygotował ją na specjalną okazję, jaką jest 10-lecie istnienia Teatru Kamienica.

Spektakl „Niespodzianka” z doborową obsadą

Reżyserem widowiska jest Emilian Kamiński, prezentujący aspekty dzisiejszej rzeczywistości w humorystyczny i bardzo komiczny sposób. „Niespodzianka” to sztuka z wybitną obsadą i błyskotliwym scenopisem, która cieszy się dużą popularnością wśród widzów oraz przychylną opinią krytyków.

Wybierając się na „Niespodziankę”, na deskach Kieleckiego Centrum Kultury będzie można podziwiać grę takich aktorów jak Sambor Czarnota, Joanna Liszowska, Krystian Kukułka i Elżbieta Jarosik. Premiera spektaklu „Niespodzianka” w Kielcach odbędzie się 12 marca o godzinie 18:00 w Kieleckim Centrum Kultury.

Interesujesz się sztuką teatralną? Sprawdź festiwal teatrów w Skierniewicach.