Tragiczna śmierć 63-letniego mężczyzny na ulicy Radiowej mimo intensywnej reanimacji

Tragiczna śmierć 63-letniego mężczyzny na ulicy Radiowej mimo intensywnej reanimacji

Na ulicy Radiowej doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna w wieku 63 lat został znaleziony bez oznak życia na chodniku. Na miejscu zdarzenia były dwie pielęgniarki, które natychmiast podjęły próbę udzielenia pierwszej pomocy i zawiadomiły odpowiednie służby. Niestety, mimo prawie godzinnych starań, nie udało się przywrócić człowieka do życia.

Obecnie sytuacją na miejscu zajmują się funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora, którzy prowadzą badania i dochodzenie w celu ustalenia wszelkich okoliczności tego smutnego incydentu.

Wszystko rozegrało się we wtorek, kiedy po godzinie 6 rano dwie pielęgniarki, idące do pracy, dostrzegły na chodniku przy ulicy Radiowej leżącego mężczyznę. Bez namysłu przystąpiły do akcji ratunkowej – udzieliły pierwszej pomocy i powiadomiły służby. Niestety, mimo ich desperackich wysiłków i blisko godzinnej reanimacji, nie udało się uratować życia 63 – letniego mężczyzny – relacjonuje starszy aspirant Małgorzata Perkowska – Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.