Zaproszenie na premierowy cykl spotkań dla przedsiębiorców w Kieleckim Parku Technologicznym

Zaproszenie na premierowy cykl spotkań dla przedsiębiorców w Kieleckim Parku Technologicznym

Kielecki Park Technologiczny z radością zaprasza na inaugurację nowego cyklu spotkań pod nazwą „Networki we wtorki”. Pierwsze zebranie odbędzie się 6 lutego i jest skierowane zarówno do istniejących przedsiębiorców, jak i osób, które myślą o rozpoczęciu swojej przygody z biznesem. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

W planach na to wydarzenie znajduje się szereg interesujących punktów. Justyna Lichosik i Dominik Kraska, dyrektor oraz zastępca dyrektora KPT, opowiedzą o dostępnym wsparciu dla osób prowadzących i planujących założyć własny biznes oraz przedstawią nowe projekty realizowane w ramach działalności Kieleckiego Parku Technologicznym. Następnie Talant Dujshebaev, trener Industrii Kielce, i Sebastian Kozubek, dyrektor ds. Sprzedaży, podzielą się swoimi refleksjami na temat relacji pomiędzy biznesem a sportem oraz potencjału płynącego z takiej współpracy. Dominik Olesiak, dyrektor Oddziału PKO Bank Polski, poruszy kwestię możliwości współpracy z bankiem, niewyłącznie finansowej. Finałowy punkt programu poświęcony będzie prezentacjom firm Seedia, Tias i EcoWay Energy, które są lokatorami Kieleckiego Parku Technologicznym oraz networkingowi.

Jak podkreśla dyrektor KPT, Justyna Lichosik, spotkanie stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, prezentacji swojej firmy, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz pozyskania informacji na temat możliwości wsparcia dla przedsiębiorców oraz osób planujących założyć własną działalność.

Spotkanie odbędzie się 6 lutego o godzinie 10:00 w budynku ORANGE w Kieleckim Parku Technologicznym. Wydarzenie odbędzie się w sali Dolina Krzemowa i potrwa około dwóch godzin.