Profesjonalista od dzwięków, Piotr Restecki, zaprasza na warsztaty gitarowe do "Zameczku" w Kielcach

Profesjonalista od dzwięków, Piotr Restecki, zaprasza na warsztaty gitarowe do "Zameczku" w Kielcach

Szerszej publiczności znany jako Piotr Restecki, mistrz gitary, proponuje niecodzienne zajęcia dla miłośników sztuki dźwięków. To doskonała propozycja na spędzenie czasu w ferie dla mieszkańców Kielc i okolic. „Zameczek”, kielecki Dom Kultury, otwiera swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych, oferując warsztaty gitarowe pod okiem profesjonalisty.

Restecki to laureat wielu prestiżowych konkursów gitarowych na poziomie ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Jego dorobek obejmuje setki kompozycji na gitarę akustyczną, które zdobyły uznanie na całym świecie. Jest również cenionym jurorem na najważniejszych festiwalach muzyki instrumentalnej.

Zaproszenie do udziału w warsztatach skierowane jest zarówno do osób stawiających pierwsze kroki w świecie muzyki, jak i do tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności gry na tym instrumencie. Warsztaty rozpoczną się już 12 lutego i potrwają do piątku 16 lutego.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się techniki gry fingerstyle, porównywanej do imitowania brzmienia całego zespołu na jednym instrumencie. To doskonała okazja dla wszystkich pasjonatów muzyki i gitary, aby rozwinąć swój talent pod okiem prawdziwego mistrza.