Zimowe ferie dla dzieci z Kielc: darmowe korzystanie z miejskich basenów

Zimowe ferie dla dzieci z Kielc: darmowe korzystanie z miejskich basenów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach oferuje dzieciom i młodzieży szkolnej z miasta niezwykłą okazję do aktywnego spędzenia czasu podczas zbliżających się ferii zimowych. W ramach tej inicjatywy, młodzi mieszkańcy mają możliwość korzystania z krytych pływalni miejskich bez konieczności wydawania jakichkolwiek środków finansowych. Wystarczy okazanie legitymacji szkolnej, aby skorzystać z tej atrakcyjnej propozycji.

Harmonogram bezpłatnych wejść na miejskie pływalnie został już ustanowiony. Pływalnia Foka, znajdująca się na osiedlu Barwinek 31, otwiera swoje drzwi dla uczniów od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00, oferując cztery 45-minutowe bloki czasowe na pływanie.

Z kolei Pływalnia Delfin przy ulicy Krakowskiej 2 zaprasza dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku w trzech różnych przedziałach czasowych: od 9:15 do 10:00, od 10:00 do 10:45 oraz od 10:45 do 11:30.

Na liście miejsc, które włączają się w akcję, znajduje się również Pływalnia Orka na ulicy Kujawskiej 18, która oferuje darmowe pływanie od poniedziałku do piątku między 13:45 a 16:00, podzielone na trzy różne bloki czasowe.

Pływalnia Jurajska przy ulicy Jurajskiej 7 stanowi kolejną opcję dla młodych pływaków, proponując pięć 45-minutowych bloków pływania od poniedziałku do piątku, rozpoczynając od 10:00 i kończąc o 13:45.

Na koniec warto wspomnieć o Pływalni Mors na ulicy Marszałkowskiej 96, która udostępnia basen dla młodzieży szkolnej od poniedziałku do piątku w trzech różnych blokach czasowych, począwszy od 11:30 a skończywszy o 13:45.