W ciągu jednego dnia policja zatrzymuje czterech poszukiwanych mężczyzn

W ciągu jednego dnia policja zatrzymuje czterech poszukiwanych mężczyzn

Przez jednodniową operację, policja była w stanie aresztować czterech mężczyzn, których poszukiwał wymiar sprawiedliwości. Większość z nich została skierowana do zakładów karnych, ale jeden z nich był ścigany tylko celem ustalenia miejsca pobytu i po przeprowadzeniu procedur został zwolniony do domu.

Pierwszym, który wpadł w ręce stróżów prawa z Wydziału Kryminalnego, był 44-letni ostrowczanin. Mężczyzna ten był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Stanie przed obliczem prawa i odsiedzi karę 7 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo skierowane przeciwko rodzinie. Następnie policjanci zatrzymali 52-latka, który na 5 miesięcy pożegnał się z wolnością za unikanie swojego obowiązku płacenia alimentów. Ten mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego również był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd.

Trzeci na liście zatrzymanych był 36-latek. Mundurowi z ogniwa patrolowo-interweniującego ustalili, że mężczyzna ten był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Kwidzyniu w celu ustalenia miejsca pobytu. Po przeprowadzeniu odpowiednich czynności, mężczyzna został zwolniony. Kolejnym na liście zatrzymanych był 31-latek, który otrzymał najdłuższą karę spośród wszystkich. Na 1 rok i 2 miesiące pozbawią go wolności za posiadanie dużej ilości narkotyków. Ten mężczyzna również był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez sąd w Ostrowcu.