Trwający konkurs "Świeć się z Energą" 2024: walka o tytuł Najpiękniejszej Świetlnej Stolicy i nagrody za najładniejsze zdjęcia iluminacji świątecznych

Trwający konkurs "Świeć się z Energą" 2024: walka o tytuł Najpiękniejszej Świetlnej Stolicy i nagrody za najładniejsze zdjęcia iluminacji świątecznych

Wielka rywalizacja odbywa się obecnie w ramach ogólnokrajowego konkursu „Świeć się z Energą” 2024, który jest ponownie zorganizowany przez firmę Energa, należącą do Grupy ORLEN. W ramach tego przedsięwzięcia, różne miasta z naszego kraju toczą boje o prestiżowy tytuł Świetlnej Stolicy, natomiast mieszkańcy starają się zdobyć atrakcyjne nagrody w konkursie na najbardziej urokliwe fotografie świątecznych iluminacji.

Pierwszy etap plebiscytu na „Świetlną Stolicę” przewiduje, że te miasta, które w swoim województwie zgromadzą największą liczbę głosów, zostaną uhonorowane nagrodą w wysokości 10 tysięcy złotych. Te pieniądze mają zostać przeznaczone na zakup sprzętu AGD o niskim zużyciu energii, który następnie lokalne władze przekażą na cele charytatywne. W tej chwili, na czele rankingu znajdują się Kielce, które mają dużą szansę na zwycięstwo w tej rywalizacji.

Drugi, finałowy etap plebiscytu, to szansa dla miasta na zdobycie tytułu najbardziej efektownie rozświetlonego miasta w Polsce na czas świąt, a także dodatkowego wsparcia finansowego rzędu 40 tysięcy złotych. Ta suma zostanie również przeznaczona na zakup sprzętu AGD, który trafi do osób potrzebujących.

W celu oddania głosu w plebiscycie, wymagane jest zalogowanie się na stronie konkursu. Każdego dnia można głosować, posiadając do dyspozycji 10 głosów.

Konkurs „Świeć się z Energą” jest również skierowany do tych, którzy z radością fotografują świąteczną atmosferę miast oraz swoich domów. Najlepsi fotografowie świąteczni zostaną wyłonieni zarówno przez czytelników, jak i przez kapitułę konkursu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 stycznia 2024 roku.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź https://naszemiasto.pl/trwa-konkurs-swiec-sie-z-energa-glosujcie-na-swoje-miasta/ar/c1-9552615.