Wizyta zawodników Korony Kielce w Przedszkolu Samorządowym nr 3

Wizyta zawodników Korony Kielce w Przedszkolu Samorządowym nr 3

Niedawno miał miejsce wyjątkowy dzień dla najmłodszych mieszkańców Kielc, kiedy to Przedszkole Samorządowe numer 3 stało się miejscem spotkania z zawodnikami Korony Kielce. Jacek Podgórski i Dalibor Takáč postanowili odwiedzić placówkę, co było jednym z punktów na ich trasie wizyt.

Zaczęli od standardowego powitania, po którym przeszli do bardzo owocnych rozmów z ciekawymi małymi słuchaczami. Uczniowie przedszkola postanowili zasypać Jacka i Dalibora pytaniami dotyczącymi różnych aspektów kariery sportowej. Młodzi fani byli ciekawi nie tylko jak wygląda życie profesjonalnego piłkarza, ale również jak przebiegają treningi czy jakie są doświadczenia zawodników związane z grą w Koronie Kielce.

Do dyskusji dołączył też Łukasz Miller, fizjoterapeuta drużyny, który podzielił się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia oraz odpowiedniej diety dla sportowców. Poza tym opowiedział nieco o tym, jak wygląda proces powrotu do pełnej sprawności po odniesionych kontuzjach. Dzieci z zainteresowaniem słuchały wszystkich odpowiedzi, co pokazało jak bardzo intryguje je świat sportu.