Spotkanie "Kobiety z pasją… dbające o swoje zdrowie" podbiło Kielce

Spotkanie "Kobiety z pasją… dbające o swoje zdrowie" podbiło Kielce

Niezapomniane spotkanie pełne pasji i inspirujących kobiet odbyło się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, w wieczór piątkowy. Wydarzenie to niosło ze sobą przesłanie o trosce i dbałości o swoje zdrowie, a jego integralną część stanowiła wyjątkowa Anna Hamela-Majewska – utalentowana wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka.

Za sprawą tego spotkania, pasjonatki różnych dziedzin miały okazję porozmawiać i poszerzyć swoją wiedzę na temat odpowiedniej troski o zdrowie. Doktor Maciej Skuza przekazywał cenną wiedzę na temat profilaktyki onkologicznej podczas swojej prelekcji.

Muzyczne tło dla spotkania stanowił występ Anny Hameli-Majewskiej wraz ze swoim zespołem. Jej melodie są doceniane przez osoby, które cenią sobie wysoką jakość artystycznego doznania. Wokalistka stworzyła na scenie niepowtarzalny klimat, który był wynikiem połączenia delikatności typowej dla kobiecych wystąpień oraz jej osobistej charyzmy. Słuchacze byli urzeczeni jej ciepłym, niemalże anielskim głosem, który przeniósł ich w zupełnie inny, pełen romantyzmu i tajemniczości świat. Francuski klimat, którym była przesiąknięta jej prezentacja, zdecydowanie podbił serca publiczności.