Rozpowszechnianie niezidentyfikowanej substancji powoduje ewakuację centrum masażu

Rozpowszechnianie niezidentyfikowanej substancji powoduje ewakuację centrum masażu

W mieście Kielce doszło do niespodziewanego incydentu w jednym z miejscowych salonów masażu, gdzie nieznana osoba rozprowadziła na podłodze i ścianach tajemniczą, oleistą ciecz. W tej chwili trwają intensywne prace nad ustaleniem natury tej substancji.

Według informacji udzielonych przez Małgorzatę Perkowską-Kiepas z kieleckiej Komendy Miejskiej Policji, wypadku tego zgłoszenie wpłynęło do odpowiednich służb w południe w środę 8 listopada.

Z treści zgłoszenia wynikało, że mężczyzna, bez wymiany jakichkolwiek słów, wszedł do salonu masażu zlokalizowanego na Barwinku – dzielnicy Kielc. Po intruzie pozostał silny i nieprzyjemny zapach nieznanej cieczy, którą ten rozlał.

Policja próbuje teraz wyjaśnić okoliczności tego niecodziennego zdarzenia i ustalić tożsamość sprawcy. Na miejscu pracują również strażacy, którzy zajmują się pobieraniem próbek tajemniczego płynu.

St. kpt. Marcin Bajur ze Świętokrzyskiej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej poinformował, że z budynku, w którym doszło do incydentu, ewakuowano 19 osób. Niestety, jedna osoba została przewieziona do szpitala.