Niefortunne zdarzenie w kieleckim autobusie miejskim: Pasażer upadł tracąc równowagę, konieczna była interwencja służb ratunkowych

Niefortunne zdarzenie w kieleckim autobusie miejskim: Pasażer upadł tracąc równowagę, konieczna była interwencja służb ratunkowych

Scena z udziałem służb ratunkowych i funkcjonariuszy policji, skupiających swoją uwagę na autobusie komunikacji miejskiej usytuowanym na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Wojewódzkiej w Kielcach, przyciągnęła spojrzenia wielu mieszkańców miasta. Było to spowodowane nieoczekiwanym incydentem, który miał miejsce wewnątrz pojazdu.

Alarmujące doniesienia o sytuacji wydarzającej się na wspomnianym skrzyżowaniu miasta Kielce pojawiły się w środowy poranek 8 listopada. Według relacji świadków, na miejscu zdarzenia można było dostrzec stojący autobus miejski oraz jednostki policji i karetki pogotowia.

W krótkim czasie udało się ustalić, że źródłem zamieszania było zdarzenie mające miejsce bezpośrednio w autobusie. Jak informował Maciej Ślusarczyk, rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji, odnotowano upadek 57-letniego mężczyzny – pasażera autobusu. Wydarzenie miało miejsce podczas normalnej jazdy pojazdu, a przyczyną upadku najprawdopodobniej było utrata równowagi przez poszkodowanego. W związku z zaistniałym incydentem na miejsce wezwano karetkę, a medycy ratunkowi przeprowadzili badania u osoby poszkodowanej.