Festiwal Kielce ROCKują pełen znanych gwiazd muzyki

Festiwal Kielce ROCKują pełen znanych gwiazd muzyki

Na tegorocznym Festiwalu Kielce ROCKują wystąpią renomowane gwiazdy sceny muzycznej. Wśród nich znajdziemy takie zespoły jak Kobranocka, Proletaryat, Turbo i Rezerwat, oraz duet Porter i Karczewska. Wydarzenie ma miejsce w dniach od 15 do 17 września 2022, a jako lokalizacja posłuży Centrum Kongresowe Targów Kielce. Wystąpienia zaplanowano na najbliższy piątek oraz weekend.

Festiwal gwarantuje uczestnikom różnorodność muzyczną. Na scenie usłyszymy zarówno rockowe i punk rockowe brzmienia, jak również bluesa, jazzu czy metala. Oprócz szerokiego spectrum muzycznego, organizatorzy zapewniają bogatą ofertę gastronomiczną poprzez food trucki, a także niespodzianki dla osób obecnych na koncertach.

Impreza odbywa się już po raz czwarty, ciesząc się niezmienną popularnością. „- Jubileuszowa edycja Festiwalu Kielce ROCKują wydaje się być wyjątkowo udana! Będziemy mieli okazję usłyszeć ikony polskiego rocka, takie jak Kobranocka, Proletaryat, Turbo czy Rezerwat.” – komentuje Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce. Dodaje również, że na scenie zaprezentuje się specjalny projekt KaZióGra, stworzony przez utalentowanych artystów znanych z różnych formacji jazzowych i rockowych.

Cena biletów na festiwal wynosi 80 zł za dzień, 140 zł za dwa dni lub 210 zł w opcji karnetu trzydniowego. Wejściówki można zakupić drogą internetową lub bezpośrednio na miejscu wydarzenia.