Bezpłatne badania medyczne dla mieszkańców Kielc

Bezpłatne badania medyczne dla mieszkańców Kielc

W piątek, 22 września tego roku, mieszkańcy Kielc będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych usług medycznych na miejscowym Rynku. Będzie możliwe wykonanie badania ultrasonograficznego czy też dermatologicznego znamion. Czas konsultacji medycznych przewidziany jest pomiędzy godziną 10:00 a 18:00 i stanowi część kampanii prowadzonej na terenie całego kraju przez firmę Nationale-Nederlanden.

– Promowanie regularnej profilaktyki zdrowotnej wśród Polaków to jeden z kluczowych aspektów naszej społecznej aktywności – wyjaśnia Marta Maszewska-Danielewicz, odpowiedzialna za komunikację marketingową oraz wizerunek marki w Nationale-Nederlanden. – Z nieukrywaną radością oczekujemy na liczną frekwencję mieszkańców Kielc, którzy odwiedzą nasz mobilny gabinet i skorzystają z fachowych porad specjalistów.

Dla celów akcji, Medbus zostanie przystosowany do zawierania czterech gabinetów. W nich będzie można skorzystać z konsultacji u specjalisty dermatologa lub przeprowadzić USG piersi, tarczycy bądź jąder. Od godziny 9:30 będzie prowadzona rejestracja na badania, przy której należy okazać dokument tożsamości.

Planowane jest przeprowadzenie około 105 badań USG oraz maksymalnie 35 dermatologicznych badań znamion w ciągu tego dnia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o kolejności wykonania badania decyduje porządek zgłoszeń.