Apel o pomoc dla aspirant Katarzyny Nowakowskiej, kieleckiej policjantki

Apel o pomoc dla aspirant Katarzyny Nowakowskiej, kieleckiej policjantki

Aspirant Katarzyna Nowakowska, policjantka zatrudniona w Komisariacie Policji I w Kielcach jest kobietą, która zawsze stawała murem za prawem i nie pozostawała obojętna na ludzką krzywdę. Obecnie to ona sama znalazła się w sytuacji, w której potrzebuje wsparcia. Zmagając się z chorobą, pilnie potrzebuje transfuzji krwi grupy ORH – . Każda forma pomocy jest dla niej bezcenna, a oddawanie krwi może być dokonane niezależnie od grupy – kluczowe jest jedynie podanie informacji na punkcie pobrań, komu ma być przekazana.

Katarzyna Nowakowska jest policjantką z pasją i oddaniem. Na przestrzeni swojej prawie dwudziestoletniej kariery nigdy nie przechodziła obojętnie obok tych, którym mogła pomóc. Dzisiaj to właśnie ta niezwykła kobieta stanęła w obliczu walki z podstępną chorobą, która niespodziewanie zaatakowała.

Prośbę o wsparcie dla Katarzyny Nowakowskiej kierują jej bliscy oraz współpracownicy z Komisariatu Policji. W tej chwili przebywa ona w Szpitalu MSWiA w Kielcach i każda jednostka krwi może okazać się kluczowa dla jej zdrowia. Oddać krew można w każdym oddziale krwiodawstwa czy krwiolecznictwa z adnotacją „Dla Katarzyny Nowakowskiej”.