Otwarcie kuchni w popularnym kieleckim lokalu Kolejka

Otwarcie kuchni w popularnym kieleckim lokalu Kolejka

Znanym mieszkańcom Kielc miejscem jest lokal Kolejka, który funkcjonował już kilka lat temu. To właśnie tutaj kielczanie mogli skosztować szybkich szotów i przekąsek, jako pierwszych tego rodzaju w mieście. Niestety, w 2018 roku, czyli cztery lata temu, Kolejka zamyka swoje podwoje, ku ogromnemu niezadowoleniu klientów.

Jednakże przybyło do radosnego wydarzenia – Kolejka powróciła do działalności w lipcu ubiegłego roku. Właściciele lokalu obiecali również uruchomienie własnej kuchni oraz wprowadzenie obiadów do oferty. Teraz zapowiedzi te stają się rzeczywistością. Karol Jakubiuk, jeden z właścicieli Kolejki, informuje o wprowadzeniu smacznej kuchni polskiej. Na menu znajdą się takie dania jak rosół, gulasz wołowy czy chłodnik sezonowy.

Właściciel przewiduje również specjalne propozycje dla osób bawiących się na imprezach w piątki i soboty – żurek na kaca. Nie zabraknie również tradycyjnych dań, takich jak schabowy czy pierogi, a także kurczaka z rożna. Zarówno Karol Jakubiuk, jak i pozostali właściciele są pełni nadziei, że ich kuchnia przypadnie do gustu wszystkim klientom.