Kamery uwieczniły atak na salon fryzjerski

Kamery uwieczniły atak na salon fryzjerski

Kamera monitoringu zarejestrowała mężczyznę w potencjalnie jasnej kurtce i czapce oraz masce na twarzy, który wyposażony w siekierę i pojemnik z płynem potajemnie wchodzi do salonu fryzjerskiego na kieleckiej Podkarczówce. Władze udostępniają nagranie i proszą o pomoc.
Mając siekierę i słoik w salonie fryzjerskim, policja udostępnia materiał filmowy.
Zdarzenie, uchwycone na kamerze przemysłowej, miało miejsce 28 listopada poprzedniego roku, około godziny 21:15 na ulicy Dolomitowej w Kielcach. Tej nocy mężczyzna, prawdopodobnie ubrany w jasną kurtynę i czapkę, ukradkiem wszedł do nowo powstałego salonu fryzjerskiego.

Mężczyzna rzucił w pomieszczenie mieszkalne pojemnik wypełniony odrażającą, silnie pachnącą substancją. Zgodnie z upoważnieniem prokuratora prowadzącego śledztwo, udostępniamy wizerunek osoby, co do której istnieje przypuszczenie, że jest odpowiedzialna za to wykroczenie – informuje młodszy aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji w Kielcach, jednocześnie prosząc o pomoc: – Każdy, kto obserwował zdarzenie lub posiada dane mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszony jest o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.