Salon fryzjerski Portento Kids przyjmuje już w swoje progi najmłodszych mieszkańców Kielc

Salon fryzjerski Portento Kids przyjmuje już w swoje progi najmłodszych mieszkańców Kielc

W ostatnią niedzielę nastąpiło wielkie otwarcie salonu fryzjerskiego Portento Kids w Kielcach, na którym pojawiły się liczne rodziny ze swoimi małymi pociechami. Podczas otwarcia na dzieci czekały słodkie smakołyki i sympatyczne upominki, a także różne gry, zabawy i inne atrakcje.

Od 3 kwietnia br. swoje usługi w centrum Kielc oferuje bajkowy salon fryzjerski dla najmłodszych pn. Portento Kids. Lokal powstał z inicjatywy Eweliny Jagielskiej-Wieloch, która jest także właścicielką przedsięwzięcia.

Jak przyznaje sama właścicielka, wizyta w salonie fryzjerskim często jest dla dziecka wielkim przeżyciem. Niektóre dzieci bardzo się stresują, inne nie są zadowolone z pobytu w salonie, a jeszcze inne bardzo szybko się nudzą. Pani Ewelina dodała też, iż nierzadko pojawiają się również osoby dorosłe, które narzekają, że dzieci przeszkadzają im w trakcie korzystania z usług fryzjerskich. I z tego właśnie względu powstał salon Portento Kids.

Przyjrzyj się również najciekawszym atrakcjom dla dzieci w Kielcach.

Bajkowa kraina fryzjerskich fantazji

Lokal jest idealnie przygotowany na wizyty najmłodszych gości, którzy siedzą tutaj w bardzo wygodnych fotelikach m.in. w kształcie samochodów sportowych. Dzieci mają też do dyspozycji tablice sensoryczne, przybory do rysowania, zabawki, bajki i inne atrakcje. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ w przeciwnym razie – oczekując na swoją kolej – dzieci zaczynają się szybko nudzić i stają się kapryśne.

Personel salonu składa się z doświadczonych fryzjerów, którzy wiedzą, jak obchodzić się z najmłodszymi klientami. Zdają sobie sprawę z tego, że dzieci wymagają więcej cierpliwości i nieco innego podejścia niż dorośli.

Portento Kids można odwiedzić w centrum przy ul. Henryka Sienkiewicza 37 w Kielcach. Salon czynny jest w dni robocze w godzinach 10:00-18:00 i w soboty w godzinach 09:00-15:00.