Kolejna akcja „Spotkajmy się” zorganizowana przez TVP3 Kielce i Radio Kielce

Kolejna akcja „Spotkajmy się” zorganizowana przez TVP3 Kielce i Radio Kielce

W niedzielę 11 lipca doszło do kolejnej akcji zorganizowanej przez TVP3 Kielce oraz Radio Kielce. Akcja miała miejsce w Staszowie i było to już drugie oficjalne spotkanie tego typu. Pierwotnie organizatorzy podczas całych wakacji rozplanowali takich spotkań aż dziewięć.

Czym jest akcja „Spotkajmy się”?

Organizatorzy w ramach cyklicznej wakacyjnej akcji „Spotkajmy się” przygotowują dla zgromadzonych liczne koncerty, gry i zabawy, a także konkursy. Cała impreza objęta jest patronem m.in. Radia Kielce, stąd też na żadnym ze spotkań nie brakuje akompaniamentów najlepszej muzyki. Zgromadzeni mogą posłuchać zarówno autorskich piosenek lokalnych i ogólnopolskich artystów, jak i najsławniejszych światowych hitów w wykonaniu coverowym. Wśród wykonywanych piosenek znajdą się takie pochodzące od artystów takich jak m.in. Michael Bubble, Frank Sinatra, czy też Nat King Cole.

Czego mogli doświadczyć uczestnicy akcji „Spotkajmy się” w Staszowie?

Tak jak zapowiadali organizatorzy akcji, a więc telewizja TVP3 Kielce oraz Radio Kielce, podczas niedzielnej akcji pojawiło się wielu artystów. Publiczność, która tego dnia pojawiła się w Staszowie naprawdę mogła być zadowolona. Niewątpliwą gwiazdą ostatniego wydarzenia, które miało miejsce w Staszowie był Piotr Salata. Oprócz niego na scenie pojawił się również śląski zespół „Kasia, Skiba i Ja”. Oprócz tego imprezę rozkręcał także kabaretowy duet muzyczny „Korniki”. Prezentowali oni najnowsze piosenki i skecze, a także zachęcali publiczność do brania udziału w zabawach i konkursach. Warto dodać, że publiczność zabawiali również klauny, szczudlarze oraz kataryniarze, którzy cieszyli się dużym zainteresowaniem publiczności.

Ostatnia akcja „Spotkajmy się” odbyła się dnia 11 lipca w Staszowie w Parku Miejskim im. Górników Siarkowych. Początek imprezy był o godzinie 16:00, z kolei jej zakończenie zaplanowano na godzinę 18:00. Najmłodsi podczas akcji mogli otrzymać także łakocie i gadżety, przygotowane od TVP3 Kielce oraz Radia Kielce.