Kieleckie Klasyki otwarły sezon

Kieleckie Klasyki otwarły sezon

W ostatnią niedzielę, 25 kwietnia, na Placu Wolności w Kielcach odbyło się wydarzenie dobrze znane wszystkim Kielczanom i fanom motoryzacji. Po raz kolejny Kieleckie Klasyki otwarły sezon motoryzacyjny.

Plac Wolności w Kielcach zamienił się w parking dla zabytkowych, a często już także kultowych samochodów i motocykli. Wiele z nich przykuwało wzrok. Wśród nich znalazły się na przykład motocykle firmy Harley-Davidson, Kawasaki, Honda. Zabytkowe Mercedesy, Żuki, Maluchy, Garbusy to tylko niektóre z samochodów, które można było oglądać podczas imprezy. Nie zabrakło aut niemieckich, amerykańskich, brytyjskich, francuskich. Na pewno niejeden miłośnik starej motoryzacji, poczuł się jak w niebie patrząc na te wszystkie perełki, które odwiedziły Kielce 😉

Podczas otwarcia sezonu Kieleckich Klasyków można było spotkać także samochody, które w oknie miały karteczkę „Sprzedam”.

O godzinie 15.00 zabrzmiał dźwięk klaksonu, który miał pozdrawiać wszystkich tych, którzy zdecydowali się pojawić na rozpoczęciu sezonu motoryzacyjnego. Podczas imprezy organizatorzy zadbali, by wszyscy fani wiedzieli jakie są plany na ten rok, gdzie będą organizowane ciekawe spotkania i zloty miłośników zabytkowych samochodów i motocykli.

W imprezie wziął udział także między innymi wiceprezydent Kielc Marcin Chłodnicki.

Podczas spotkania można było także skorzystać z porad kosmetycznych. Tę atrakcję przygotowano specjalnie z myślą o paniach.

Z racji pandemii całość wydarzenia odbyła się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Nie było przez to możliwe zorganizowanie wielu atrakcji, które związane były z rozpoczęciem sezonu przez Kieleckie Klasyki. Jednak na pewno podczas imprezy wszyscy bawili się świetnie.