Tragiczne skutki kolizji w Zagnańsku: zginęła kierująca samochodem

Tragiczne skutki kolizji w Zagnańsku: zginęła kierująca samochodem

Wtorkowy poranek, 2 lipca, przyniósł smutną wieść z Zagnańska – doszło tam do tragicznego wypadku na leśnym odcinku drogi. Dwa pojazdy zderzyły się czołowo, a kobieta prowadząca jeden z nich nie przeżyła tego zdarzenia.

O godzinie 7.28 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kielcach otrzymał zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce na terenie Zagnańska. Informacje przekazane przez świadka sugerowały, że 54-letnia pani, prowadząca samochód marki Renault, z niewiadomych powodów zjechała na przeciwny pas ruchu i doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym Fordem.

Mówi o tym młodszy aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, rzecznik prasowy kieleckiej policji. Według jej relacji, w obu samochodach podróżowały tylko osoby kierujące. 46-letni mężczyzna prowadził Forda.

Kobieta za kierownicą Renaulta była w bardzo złym stanie zdrowia. Na miejscu natychmiast podjęto próbę reanimacji, po której 54-latkę przewieziono do szpitala. Niestety, wkrótce potem policja otrzymała tragiczną informację – kobieta nie przeżyła.