Koniec Juwenaliów 2024 w Kielcach zaznaczył się energetycznym Hip-Hop Day na Kadzielni

Koniec Juwenaliów 2024 w Kielcach zaznaczył się energetycznym Hip-Hop Day na Kadzielni

Zakończenie obchodów Juwenaliów w 2024 roku w Kielcach, upływało pod znakiem energii i entuzjazmu, które zawdzięczaliśmy Hip-Hop Day. Wydarzenie to odbyło się na terenie amfiteatru Kadzielnia i przyciągnęło olbrzymie tłumy. Organizatorami niezapomnianej imprezy byli przedstawiciele Politechniki Świętokrzyskiej.

Muzyczne atrakcje rozpoczęły się w piątek, 17 maja, kiedy to na scenie pojawili się popularni artyści reprezentujący gatunek hip-hopu. Wśród nich znaleźli się Fukaj, PRO8L3M, Kukon oraz Kizo, którzy zapewnili wszystkim uczestnikom niesamowite emocje. Bez wątpienia był to wieczór, który na długo zostanie w pamięci fanów hip-hopu.

Wielki Hip Hop Day – ostatni dzień Juwenaliów 2024 – był również okazją do spotkania znanych raperów na kieleckiej Kadzielni. Wszystko dobiegało końca w piątkowy wieczór, 17 maja, kiedy na scenie zaprezentowały się takie postacie jak Fukaj, PRO8L3M, Kukon i Kizo. Był to moment, na który czekało wielu fanów hip-hopu. Przybyły tłum wiernych słuchaczy, by podziwiać swoich idoli.

Koncert rozpoczął się o godzinie 19, a artystów tego wieczoru przywitała ogromna ilość fanów. Raperzy byli w stanie wywołać entuzjazm wśród publiczności, szczególnie u swoich kobiecych fanek, które z niecierpliwością czekały pod sceną na ich występ. Z pewnością wiele z nich szukało swojej twarzy na wykonanych tam zdjęciach.