27-letni mieszkaniec Kielc odpowie za kradzież kabanosów i agresję wobec sklepowego właściciela

27-letni mieszkaniec Kielc odpowie za kradzież kabanosów i agresję wobec sklepowego właściciela

Zdarzenie, które miało miejsce w jednym ze sklepów na osiedlu Barwinek w Kielcach, wywołało duże emocje. 27-letni mężczyzna podczas wizyty w sklepie ukradł paczkę kabanosów o wartości 7 złotych, co zauważył dojrzały, 70-letni właściciel sklepu. Jak później relacjonowała policja, młody mężczyzna po prostu schwycił produkt z półki i opuścił sklep, nie dokonując zapłaty.

Kiedy 70-letni gospodarz sklepu próbował go zatrzymać, żądając zwrotu kabanosów, doszło do konfrontacji. Młody mężczyzna potraktował starszego pana brutalnie, odpychając go tak mocno, że ten stracił okulary. Ale to nie koniec jego agresji – prócz aktu kradzieży i fizycznej napaści, napastnik oblał właściciela piwem.

Informacje o tym incydencie przekazała Małgorzata Perkowska-Kiepas, młodszy aspirant i rzecznik prasowy policji w Kielcach. Dodatkowo, jak wynika z badań, w momencie zdarzenia 27-letni złodziej miał we krwi prawie trzy promile alkoholu. Ten niespokojny obywatel Kielc został aresztowany i teraz czeka go odpowiedzialność za swoje czyny.