Tragedia na drodze w powiecie kieleckim: dwoje nie żyje po zdarzeniu drogowym

Tragedia na drodze w powiecie kieleckim: dwoje nie żyje po zdarzeniu drogowym

W niewielkiej miejscowości Huta Nowa, położonej w powiecie kieleckim, w godzinach popołudniowych wtorkowego dnia doszło do potwierdzonego jako tragiczne zdarzenia drogowego. Po godzinie 14 mężczyzna i kobieta, którzy uczestniczyli w tym incydencie, byli poddawani reanimacji. Niestety, życia obu osób nie udało się uratować.

Zgodnie z tym, co udało się wywnioskować policji na bardzo początkowym etapie dochodzenia, kierujący volvem nie był w stanie utrzymać kontroli nad swoim pojazdem. Z przyczyn, które na razie pozostają nieznane, samochód zjechał z drogi i przewrócił się na dach. Młodsza aspirant Małgorzata Perkowska – Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach około godziny 15 informowała o prowadzeniu akcji reanimacyjnej mężczyzny i kobiety, którzy znajdowali się w samochodzie.

Na drodze wojewódzkiej numer 753, na której doszło do tego tragicznego wypadku, uczestnicy ruchu drogowego powinni spodziewać się pewnych utrudnień. Policja nadal pracuje na miejscu zdarzenia i próbuje ustalić dokładne okoliczności incydentu, a także zidentyfikować osobę, która kierowała pojazdem – informuje oficer prasowy.

Lekarz o godzinie 15:45 stwierdził zgon obu uczestników zdarzenia. Zmarły mężczyzna był 25-letnim mieszkańcem gminy Górno, natomiast zmarła kobieta była 33-letnią mieszkanką Kielc.