Sernik z kieleckiej restauracji zdobywa coraz większą popularność

Sernik z kieleckiej restauracji zdobywa coraz większą popularność

Znana aktorka Katarzyna Żak była zachwycona sernikiem, którego spróbowała w restauracji „Kielecka”, mieszczącej się w budynku Filharmonii w Kielcach, do tego stopnia, że poprosiła o przepis. Gwiazdy stołowały się w restauracji podczas pobytu w mieście na spektaklu „Kocham Cię”.

Obsada spektaklu „Kocham Cię”, który w niedzielę odbył się w Kielcach, skorzystała z przedpremierowego obiadu w restauracji „Kielecka”. Rafał Królikowski, Elżbieta Romanowska i Robert Rozmus zamówili m.in. steki z halibuta i łososia, placki ziemniaczane z gulaszem wołowym, smażone ostrygi, wątróbkę z kurczaka, stek z polędwicy i polędwicę w sosie kurkowym. Deserem był oczywiście sernik.

Katarzyna Żak przyznała się do swojej miłości do serników i wyraziła, że ten z „Kieleckiej” był tak pyszny, że zabrała kilka ze sobą i nawet poprosiła o przepis.

Zbigniew Płoński, kierownik „Kieleckiej”, podzielił się, że otrzymali wiele komplementów, a niektórzy mówili, że warto odwiedzić Kielce tylko po to, by zjeść w ich restauracji. „Słyszenie takich pochwał od takich osób utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy doskonali w tym, co robimy” – czytamy na stronie „Kieleckiej” na Facebooku.