Szymon Hołownia w Kielcach – musiała interweniować Policja

Szymon Hołownia w Kielcach – musiała interweniować Policja

W czwartek 15 lipca doszło do spotkania w Kielcach. Skupione było ono wokół lidera ruchu Polska 2050, a więc Szymona Hołowni z mieszkańcami. Niestety podczas spotkania musiało dojść w pewnym momencie do interwencji Policji. Jedna z osób uczestniczących w wydarzeniu zaczęła rzucać wulgarne okrzyki w kierunku Szymona Hołowni.

Starsza kobieta obrażała lidera ruchu Polska 2050

Spotkanie w Kielcach miało dosyć spokojny przebieg, niestety jednak do czasu. W pewnym momencie z tłumu wyłoniła się starsza kobieta, która podeszła do Szymona Hołowni i stwierdziła, że: „pan nie nadaje się do TVN’u i „Mam Talent”, to po co pan tu przychodzi?”. Te słowa spotkały się z odpowiedzią adresata, który odpowiedział, że 12 lat prowadził ten program. Kobiecie zdecydowanie nie chodziło o kulturalną konwersację. Momentalnie zaczęła ona stosować wulgaryzmy oraz niestosowne wyrażenia. Polityk również zareagował na te słowa i dopytywał, z jakiego powodu Pani zachowuje się w tak wulgarny sposób.

Całemu zdarzeniu przyglądała się oczywiście Policja, która w końcu musiała zainterweniować. Starsza kobieta została odprowadzona w nieco dalsze miejsce. Po tym incydencie dalsza część spotkania lidera ruchu Polska 2050 przebiegała już w spokojniejszej atmosferze.