Niezwykła tragedia na ulicy Alei IX Wieków Kielc w Kielcach

Niezwykła tragedia na ulicy Alei IX Wieków Kielc w Kielcach

Na jednym z głównych bulwarów Kielc, Alei IX Wieków Kielc, doszło do tragicznego incydentu. Dwie pielęgniarki, które wracały do pracy po przepracowanej nocy, natknęły się na ciało mężczyzny. Zauważyły je kiedy było nieco po godzinie 6 rano.

Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach poinformowała, że mężczyzna nie wykazywał jakichkolwiek oznak życia. Jak podkreśla, to pielęgniarki były pierwszymi, które natknęły się na ten okropny widok.

Obie medyczki natychmiast ruszyły do akcji i rozpoczęły udzielanie pierwszej pomocy mężczyźnie. Zadzwoniły również po odpowiednie służby ratunkowe, które powinny interweniować w takich sytuacjach. Mimo wszystko, po prawie godzinnej walce o życie mężczyzny, nie udało się go uratować. Jak informuje Perkowska-Kiepas, mężczyzna, który stracił życie miał 63 lata.

Na miejscu zdarzenia cały czas pracują funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora. Ich zadaniem jest ustalenie wszystkich okoliczności tej tragicznej śmierci mężczyzny. Wszelkie fakty i dowody z miejsca zdarzenia są zebrane i analizowane, aby wyjaśnić co dokładnie się wydarzyło.